KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6878669
nr 687 8669
Akvarell
Med påskliljor, 29 x 42, Sekelskifte
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 mars 2011
kl 18:54:15
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr